PÁNSKÉ HODINKY - Hodinky Jaguar

HLAVNÍ MENU
HLAVNÍ MENU
FIREMNÍ E-SHOP
Přejít na obsah
PÁNSKÉ HODINKY JAGUAR
SPECIAL EDITION
Tato kolekce přináší mimořádné hodinky pro sebevědomého muže. Hodinky, představující sílu šelmy, kterým jaguár bezpochyby je, jsou ale především synonymem švýcarské kvality a výrazného vzhledu. Mají safírové sklo a disponují vodotěsností 10 ATM. Povrch pouzdra i lunety je zpracován s pomocí PVD technologie. Modely této kolekce nabízí hodinky typu chronograf a multifunkce s výrazně sportovním duchem, které však rozhodně nepostrádají nevšední eleganci.
ACAMAR
Tato kolekce je určena mužům, kteří dokážou ocenit nadčasovou eleganci. Hodinky z kolekce Acamar neztratí svůj půvab ani po mnoha letech a jejich typickou vlastností je skvěle čitelný a přehledný číselník. Pouzdro z ušlechtilé oceli o průměru od 42,5 do 44 mm je kombinováno s ocelovým tahem nebo s koženým řemínkem.  Hodinky, které mají safírové sklíčko a disponují vodotěsností 10 ATM jsou ideální volbou pro každodenní nošení.
EXECUTIVE
Executive je kolekce sportovních hodinek, určených pro potápění. Švýcarská kvalita, charisma a výrazná příchuť dobrodružství jsou přesně těmi atributy, které dokážou nadchnout správného chlapa k nevšedním výkonům. Hodinky této kolekce poskytují prvotřídní kvalitu a především jistotu, že voda zůstane „tam venku“. Pouzdro z ušlechtilé oceli se safírovým sklíčkem a s vodotěsností 20 ATM je doplněno jednosměrně otočnou lunetou a čitelným číselníkem s indexy a ručkami opatřenými kvalitním luminoforem pro zřetelný odečet údajů i místech hluboko pod vodou. V kolekci najdete hodinky s automatickým nátahem i qurtové modely.
AUTOMATICO
Precizně provedené švýcarské mechanické hodinky v pouzdře o průměru 45 mm z ušlechtilé oceli jsou osazeny vysoce kvalitním mechanickým kalibrem Soprod A10-2, s automatickým nátahem. Přehledný číselník má na pozici 6 průhled do nepřetržitě tepajícího srdce mechanického strojku, pro ještě větší potěšení z hodinářské dokonalosti. Povrch pouzdra a lunety jsou ošetřeny pomoc PVD technologie ve dvou barevných variantách (černá a kobaltově modrá) v kombinaci se zlatem. Celek doplňuje kožený řemínek nebo kaučukový pásek. Hodinky z kolekce Automatico přináší svému majiteli čirou radost z klasické hodinařiny v podobě prvotřídně zpracovaného mechanického chronometru, kterému může být opravdu těžké odolat. Hodinky mají safírové sklíčko a disponují vodotěsností 10ATM.
DAILY CLASS
Kolekce Daily Class je určena pro každodenní běžné používání a spojuje v sobě nevšední eleganci a ńekompromisní švýcarskou kvalitu. V kolekci najdeme hodinky s klasickým kulatým číselníkem a s indexy v podobě paprsků. Pouzdro je buď z ušlechtilé oceli v kombinaci s koženým řemínkem nebo tahem z ušlechtilé oceli. Hodinky mají safírové sklíčko a disponují vodotěsností 10 ATM.   
© 2022 | Janeba Time, s.r.o.  | obchod@janeba-time.cz | tel.:  +420 466 615 080
Návrat na obsah