O ZNAČCE - Hodinky Jaguar

HLAVNÍ MENU
HLAVNÍ MENU
FIREMNÍ E-SHOP
Přejít na obsah
O ZNAČCE JAGUAR
Značka Jaguar byla založena Peterem Haasem, který jako první hodinář nepojmenoval své hodinky vlastním jménem, což je téměř pravidlem. Peter Haas se v roce 1938 pustil do vytvoření značky s vizí vdechnout každé ze svých kolekcí sílu Jaguara, který ztělesňuje krásu divoké savany. Vášeň pro přesnost a smysl pro nejjemnější detaily byly více než 70 let pilířem kolekce hodinek značky Jaguar. Značka již od svých počátků kladla důraz na dokonalost a výjimečnost svých hodinek.
 
V roce 1989 se zkušenosti značky Jaguar staly součástí skupiny Festina Group. Hbité, ale stárnoucí kočce dodalo toto nové spojení čerstvou energii. Díky dynamice a odbornosti společnosti Festina si znovu vybudovala svou pozici na mezinárodní scéně.
Jaguar je značka pro fanoušky nejnáročnějších hodinářských výrobků, hledajících kvalitu, exkluzivitu a jedinečnost. Vášeň pro přesnost a pečlivost jsou patrné v každém detailu hodinek Jaguar, vyrobených podle přísných standardů švýcarské kvality. Díky kvalitní výrobě, technologickým inovacím a jedinečnému designu každého kusu hodinek mají každé švýcarské hodinky Jaguar punc jedinečnosti.

Festina Group je jedním z mála celosvětově rozšířených, hodinářských seskupení, pokrývajících všechny úrovně výroby hodinek. Díky tomu je tato skupina schopná dodržovat jedinečnou kvalitu svých standardů a úspěšně setrvávat na vysoké pozici mezi nejúspěšnějšími světovými výrobci hodinek. Jaguar má ideální schopnosti a technologie k navrhování a výrobě kompletních hodinek, včetně všech mechanických částí, což je jedinečnou konkurenční výhodou na trhu. Dědictví značky je průběžně obohacováno politikou neustálého vývoje nových produktů, což je jedním ze základních kamenů obchodní strategie skupiny Festina Group.
© 2022 | Janeba Time, s.r.o.  | obchod@janeba-time.cz | tel.:  +420 466 615 080
Návrat na obsah