JAGUAR CONNECTED - Hodinky Jaguar

HLAVNÍ MENU
HLAVNÍ MENU
FIREMNÍ E-SHOP
Přejít na obsah
JAGUAR CONNECTED
Zběsilý životní styl znamená, že se můžete snadno dostat do každodenních problémů a nevěnovat dostatek času tomu, na čem opravdu záleží. Nyní můžete převzít kontrolu nad svým časem a využít každou minutu: Jaguar představuje Jaguar Hybrid.

Kolekce 6 modelů hybridních hodinek Jaguar Hybrid tvoří most mezi analogovými hodinkami a smart watch, ale přitom nezapomíná na tradiční DNA značky. Safírové sklíčko, ušlechtilá ocel ve dvou variantách, kombinující ocel se zlacením technologií IP treatment, s otočnou lunetou, luminiscenčními indexy a s robustním pouzdrem o průměru 45,7 mm, vodotěsným do 200 metrů, dělají z této kolekce skvělé hodinky pro každodenní použití.

Jaguar Hybrid si díky podobě analogových hodinek zachovává veškerou eleganci a sílu ikonického modelu, jeho srdce však skrývá mnoho výhod, které uživateli pomohou zůstat v kontaktu se světem bez nutnosti detailně sledovat svůj mobilní telefon.
Výběr toho, čemu chcete věnovat svou pozornost, je jednou z největších vlastností Jaguar Hybrid: díky systému filtrovaných upozornění vám jemné vibrace na zápěstí dají vědět, kdo se vás pokouší kontaktovat, prostřednictvím správně nakonfigurované mobilní aplikace. Proto můžete filtrovat zprávy, hovory a oznámení ze sociálních sítí a třídit je podle Vámi přidělených priorit, aby se k Vám dostaly pouze ty nejdůležitější.

Pouhým stisknutím tlačítka na korunce zobrazí ručky na číselníku informace, jako jsou datum, druhé časové pásmo nebo kroky podniknuté dle stanoveného cíle. Pomocí tlačítek můžete ovládat hudbu, kterou posloucháte z mobilu, fotografovat, ukládat místa která navštívíte, najít svůj mobil nebo sdílet svou polohu s někým blízkým, takže se během cesty domů budete vždy cítit bezpečně.
KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
Začněte se hýbat
Vstaňte a buďte opět aktivní
Neztrácejte čas
Nikdy neztrácejte přehled o čase
Nenásilné vstávání
Vzbuďte se bez vyrušování okolí

Filtrovaná oznámení
Nikdy nezmeškejte to důležité

Odmítnutí hovoru
Zavěste dotykem
Automatická změna časové zóny
Buďtě všude na čas
DALŠÍ FUNKCE

Datum
Buďte stále v obraze
Další časové zóny
Propojeni se světem
Časovač
Včasná upomínka

Stopky
Pozor, připravit, start

Čítač kroků
Každý krok se počítá
TLAČÍTKA
Tady už jste byli
Ukládejte jednoduše svou polohu
Dálková spoušť
Najděte své hodinky
Ztracený telefon
Najděte jednoduše svůj telefon

Vždy po ruce
Poslouchejte svou hudbu

Ovládejte svůj svět
Ovládejte věci ve svém okolí
Stálý pocit bezpečí
Sdílejte Vaši cestu domů
Video tutoriál / stažení aplikace
Jak propojit hodinky Jaguar Connected / Hybrid
© 2022 | Janeba Time, s.r.o.  | obchod@janeba-time.cz | tel.:  +420 466 615 080
Návrat na obsah